Vzdělávání

Pokud chcete zjistit, kolik dětí by letos mělo jít do první třídy, nebo jaká je kapacita mateřských škol, pak jste na správném místě. V sekci "Vzdělávání" najdete nejen seznamy jednotlivých typů škol, ale také odkazy na školní weby a umístění všech zařízení v mapě. Najdete zde i zajímavá data o tom, kolik obyvatel má maturitu nebo třeba kolik studentů právě teď studuje na jednotlivých fakultách vysokých škol. Detaily uvidíte na dashboardu.

Vzdělávání

Počet absolventů: Ostravská univerzita

Graf ukazuje celkový počet absolventů Ostravské univerzity v příslušném školním roce. Absolventi jsou rozděleni na prezenční nebo distanční/dálkovou formu studia. Hodnoty se aktualizují jednou ročně. Data pocházejí z oficiálního webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Přehledné detailní informace o studiu na ostravských vysokých školách naleznete na dashboardu.

Načítání
Aktualizováno dne: 01.06.2023
pavucina

Počet absolventů: Ostravská univerzita

Graf ukazuje celkový počet absolventů Ostravské univerzity v příslušném školním roce. Absolventi jsou rozděleni podle fakult. Hodnoty se aktualizují jednou ročně. Data pocházejí z oficiálního webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Přehledné detailní informace o studiu na ostravských vysokých školách naleznete na dashboardu.

Načítání
Aktualizováno dne: 01.06.2023
pavucina

Počet absolventů: VŠB - Technická univerzita Ostrava

Graf ukazuje celkový počet absolventů VŠB – TU Ostrava v příslušném školním roce. Absolventi jsou rozděleni na prezenční nebo distanční/dálkovou formu studia. Hodnoty se aktualizují jednou ročně. Data pocházejí z oficiálního webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Přehledné detailní informace o studiu na ostravských vysokých školách naleznete na dashboardu.

Načítání
Aktualizováno dne: 01.06.2023
pavucina

Počet absolventů: VŠB - Technická univerzita Ostrava

Graf ukazuje celkový počet absolventů VŠB – TU Ostrava v příslušném školním roce. Absolventi jsou rozděleni podle fakult. Hodnoty se aktualizují jednou ročně. Data pocházejí z oficiálního webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Přehledné detailní informace o studiu na ostravských vysokých školách naleznete na dashboardu.

Načítání
Aktualizováno dne: 01.06.2023
pavucina

Počet absolventů: Panevropská univerzita, a.s.

Graf ukazuje celkový počet absolventů Panevropské univerzity v příslušném školním roce. Absolventi jsou rozděleni na prezenční nebo distanční/dálkovou formu studia. Hodnoty se aktualizují jednou ročně. Data pocházejí z oficiálního webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Přehledné detailní informace o studiu na ostravských vysokých školách naleznete na dashboardu.

Načítání
Aktualizováno dne: 01.06.2023
pavucina

Počet mateřských škol

Graf ukazuje počet pracovišť mateřských  škol na území Ostravy rozdělené podle městských obvodů. Pracovištěm je myšlena adresa, protože jedna mateřská škola může mít více budov v různých obvodech. Hodnoty zahrnují pouze školy, jejichž zřizovatelem je město Ostrava. Data pocházejí ze zdrojů Magistrátu města Ostravy.

 

Načítání
Aktualizováno dne: 04.09.2023
pavucina

Kapacita mateřských škol

Graf ukazuje kapacitu mateřských na území Ostravy rozdělené podle městských obvodů. Hodnoty zahrnují pouze školy, jejichž zřizovatelem je město Ostrava. Data pocházejí ze zdrojů Magistrátu města Ostravy.

Načítání
Aktualizováno dne: 01.01.2024
pavucina